O projektu

Dobře zabydlený projekt s nízkými náklady

Domy byly postavené teprve před 7 lety, což je dostatek času na to, aby měly vychytané všechny mouchy, kterými trpí některé novostavby. Navíc dnes procházejí omlazující revitalizací, aby se vám v nich bydlelo ještě lépe.

Každá budova je napojená na kompletní infrastrukturu. Pro vás to tak znamená například rychlý internet, dobře fungující svoz odpadu nebo třeba komfortní centrální plynové vytápění. Za teplo ani moc neutratíte. Domy jsou energeticky úsporné. Splňují totiž podmínky kategorie B.

Bonusem, který snižuje náklady na bydlení všech vlastníků sdružených v SVJ, je možný finanční příjem z pronájmu venkovních parkovacích stání, o která je v oblasti velký zájem.

Fajn a bezpečné místo na bydlení

 

Jesenici, nejmladší město v Česku si zamilujete. Všude to budete mít kousek. Pěšky pohodově dojdete na poštu, městský úřad, k bankomatu, do restaurace, Zásilkovny nebo k lékaři. Děti odvedete do školy, školky nebo na dětské hřiště raz dva.

Přímo na ulici budete mít lékárnu, restauraci a Billu. O kousek dál pak nakoupíte v Lidlu, Albertu nebo drogerii dm. Toužíte po větším nákupu? Račte si vybrat. Největší nákupní centrum v České republice Westfield Chodov? Nebo nákupní zóna Čestlice? Do obou to budete autem mít doslova pár minut. A kdyby měl váš domácí mazlíček nějaké trápení, tak ho můžete svěřit do péče jednomu ze dvou místních veterinářů.

Bát se tady nebudete. Nad bezpečností vašeho nového bydlení bude bdít Policie ČR, která má sídlo přímo v Jesenici a k vám to má, co by kamenem dohodil.

Nahoru