Lokalita

Do Prahy za prací, zábavou

Vaše nové bydlení v sobě spojuje výhody velkoměsta a přírody. Pracujete v Praze? Žádný problém. Prostřednictvím MHD se dopravíte na metro zhruba za 15 minut. Zastávka autobusu je kousek za domem. Kam to bude? „Céčko“ – Opatov, Budějovickou nebo „béčko“ – Smíchovské nádraží? Navíc nová stanice metra D, Písnice bude vzdálená už jen 5 minut.

Chcete jet autem? Na dálniční okruh D0 vám to bude trvat 2 minuty a na „brněnskou“ D1 minut 7. Do samotného centra Prahy to je jen 16 km.

Do okolí za přírodou a sportem

Byty Yesenice jsou jako stvořené pro lidi, kteří vyznávají aktivní životní styl. Doslova jen přes les budete mít Průhonický park se zámkem, chráněnou to lokalitu UNESCO. A v něm třeba vodopád na Botiči. Cestou k němu se můžete vyřádit v cykloparku Pump Park Jesenice nebo se smočit v jezírku Osnice.

Patříte mezi vyznavače golfu? V blízkém okolí jsou hned 3 areály. Hodkovičky, Zbraslav a Štiřín. Nebo raději tenis? Hned ve Vestci jsou velké kurty. Vašim ratolestem se bude určitě líbit v Čestlicích, v největším aquaparku v Česku. A kdyby ne, tak pár minut vzdálený rybník Šeberák je sázka na jistotu. Přímo v Jesenici se bude ještě v letech 2022-23 stavět velká sportovní hala.

Nahoru